All-on-4 ® ravi kontseptsioon on hambaimplantaatide lahendus, mis on strateegiliselt loodud hammasteta lõualuude jaoks. Ainult nelja hambaimplantaadi abil saab taastada täieliku lõualuu. See tehnika pakub lühemat raviaega, madalamaid kulusid ning fikseeritud hambaid alates esimesest päevast.

Nelja implantaadi kasutamine vähendab ravi keerukust, mis annab palju eeliseid. Nii arsti kui ka patsiendi kulud on väiksemad, kuna kasutatakse vähem kirurgilist aega ja tooteid. Samuti võimaldavad lihtsustatud hügieenikaubad parandada kliendi suuõõne pikaajalist tervist.

Kui inimene pole tavaproteesidega rahul või ei taha enam hammasteta elada, võib see olla tema jaoks õige lahendus.

Protseduur on parim patsientidele, kellel on oluline hammaste väljalangemine või lagunemine, ja inimestele, kelle luude hõrenemine lõualuu piirkonnas takistab neil saada tavapäraseid hambaimplantaate. Siiski on soovituslik esmalt konsulteerida on hambaarstiga.

Kui kaotatud hamba koht on tühjaks jäetud, hakkavad puuduva hambaga külgnevad hambad asukohta muutma, et tekkinud vahe täita, mis mõjutab nii naeratust kui ka enesetunnet. 

Sageli kaasneb hamba kaotusega ka lõualuu luu kaotus, mis kujutab endast luu pookimist vajava luu rekonstrueerimise probleemi. Samuti põhjustab hambajuure kaotus lõualuu kokkutõmbumist ja muudab näo enneaegselt vanemaks.

Implantaatprotees on parem kui tavaline, sest see kinnitub igemetesse kruvidega, mis tähendab, et neid ei pea kunagi ära võtma ega eraldi hooldama nagu tavaproteesidega tegema peab. Need näevad realistlikumad välja ja on palju mugavamad. 

Peale protseduuri on kõik üldjuhul individuaalne, kuid esimesel paaril päeval võib patsiendil esineda turset.

Visiidile võib tulla kahte moodi. Esimese puhul võivad hambad olla varasemalt eemaldatud, sest nii saab hakata koheselt implantaate paigaldama. Teise puhul on võimalus samal visiidil esmalt eemaldada hambad ning seejärel panna implantaadid.

Alguses pannakse suhu ajutised hambad ning umbes nelja kuu pärast, kui ige on taastunud, saame päris hambad panna.

Et ravitulemus kestaks pikemat aega, on hädavajalik pidev ja hoolas suuhügieen, sest implantaadi vaenlaseks on hambakatt. Soovitame järgida järgnevaid punkte:

  • Hammaste pesu kaks korda päevas (hommikul ja õhtul).
  • Kohvi, kange tee. piimatoodete ja alkoholi vältimine esimese paari päeva jooksul.
  • Suitsetamise vältimine lõikuse päeval.
  • Suu loputamine leige veega peale igat söögikorda.
  • Igemete ja hammaste regulaarne hoolikas puhastamine.
  • Veesurvega või elektrilise hambaharja vältimine
  • Esimesel päeval pärast operatsiooni implantaadi piirkonnas külmakoti hoidmine (jääkotti mitte hoida kauem kui pool tundi).

Citymed Instituudil on 20 aastat implantaatidega kogemust ning 10 aastat proteetilist garantiid. Oleme paigaldanud üle 10 000 implantaadi. Citymedi arstid kasutavad bioloogilisi ja tervist säästvaid lahendusi koos uusima kõrgtehnoloogia ja parimate biosobivate materjalidega. Teeme pidevalt rakendusuuringuid ja läheneme holistiliselt.