Telefon: 6601999    E-post: info@citymed.eu

Teeth whitening

When looking at old photos have you noticed that you used to have much more whiter teeth then now? 

We have a solution for this! Get your shiny white teeth back to life.

We have more then 20 years teeth whitening experience and we use the latest version technology. Our aim is to not damage your own teeth nor gums. 

The fact that our teeth get darker there are many reasons like coffe, dark colored drinks, smoking, certain staining foods and medicin etc. That is why it is hard to detirmine how white they get from your first visit. Just note that this procedure only works on your own natural teeth not on crowns and composite teeth.

How whitening works?

1)Before the procedure we make sure your teeth are fixed and tooth decay is removerd to get maximum outcome.

2)After that our hygienist will choose proper technology.

3)Teeth deep cleaning with special paste.

After whitening your teeth might be a bit sensitive, it usually fades quite quickly but keep out doctor updated if anything changes. We are able to desensitize with special gel.

Procedure takes around 2 hours to complete!

We offer:

  • ZOOM whitening= gives bright, up to 6 tones lighter shade. More comfortable and safe      PRICE 300€
  • Home whitening kit with individual aligners customized for your mouth.

Keen on brighter smile?

Contact us on 6601999 or info@citymed.eu

Hammaste valgendamine

Kas oled oma varasemaid fotosid vaadates märganud, et su hambad olid siis tunduvalt valgemad kui praegu? Kui nii, siis saame meie nende endise ilu taastada või neile päris uue sära anda.

Meil on üle 20 aasta hammaste valgendamise kogemust ning me kasutame kõige uuemat tehnikat, mis ei kahjusta ei hambaid ega igemeid. Anname sulle valge pärlirea tagasi ja muudame su hambad kuni 6 tooni heledamaks.

Hammaste tumedamaks muutumise põhjusi on palju, näiteks kohvi või tee joomine, suitsetamine, ravimite kasutamine jne. Seetõttu on enne valgendamise protseduuri keeruline hinnata, mitu tooni täpselt hambad valgemaks muutuvad. Vajadusel saame appi võtta spetsiaalse hambatooni mõõtmise aparaadi. Igaks juhuks ütleme, et valgendamine mõjub vaid oma hammastele, nii et kui sul on suus mõni kroon või hambaplomm, siis nende värv ei muutu.

Kuidas valgendamine käib

Enne valgendama asumist veendume, et kõik hambad on parandatud ning hambakivi eemaldatud.

Seejärel valib meie hambaarst koos sinuga sobiva tehnoloogia. Olenevalt tehnoloogiast kestab protseduur 30 minutit kuni 2 tundi. Puhastame hambad põhjalikult spetsiaalsete puhastuspastadega ning asume neid valgendama.

Pärast valgendamist võivad õrnemad hambad olla pisut tundlikud ja kuigi see möödub kiiresti, peaksid sa meie arsti muutustest kindlasti teavitama. Saame sinu hammaste tundlikkust spetsiaalsete vahenditega vähendada.

Hammaste valgeks muutmise hind:

  • ZOOM-valgendus tagab kauni, kuni 6 tooni heledama hambatooni mugavalt ja ohutult.
    • Hind 300 eurot.
  • Pakume lisaks valgendusgeeli koos individuaalsete kodus kasutatavate valgenduskapedega.

Hammaste valgendamine

Populaarne naeratuse uuendamise tehnika on hammaste valgendamine. Hambatoon muutub heledamaks turvaliselt ja hambavalgendus ei kahjusta hambaid ega igemeid.

  • ZOOM valgendus tagab kauni heleda hambatooni mugavalt ja valutult. Hambatoon muutub kuni 6 tooni heledamaks. Ei kahjusta hambaid. Hind 300eurot
  • Pakume lisaks:  valgendusgeeli koos individuaalsete kodus kasutatavate valgenduskapedega.

CityMed`i spetsialistidel on üle 20 aasta kogemusi.

Hambad kuni 6 tooni heledamaks!

Meie kasutatavad kaasaegseimad hammaste valgendamise tehnoloogiad aitavad saavutada kuni 6 tooni võrra valgemad hambad. Kasulik on arvestada, et valgendamine mõjub vaid oma hammastele – paigaldatud hambakroonid ja plommid säilitavad endise värvuse. Enne kui valgendamisega alustada, peavad kliendil olema ravitud kõik hambaaugud ning kõrvaldatud kogunenud hambakivi.

Hammaste värvi tumedamaks muutumse põhjused võivad olla väga erinevad – kulumine, toit ja jook, suitsetamine, ravimid jne – seepärast on sageli enne valgendamise protseduuri algust keeruline hinnata, mitu tooni täpselt hammaste värv valgendamise käigus heledamaks muutub. Vajadusel saame värvimuutuse prognoosimisel kasutada spetsiaalset ülitäpset hambavärvi mõõtmise aparaati.

Hammaste valgendamine kliinikus võtab sõltuvalt koos hambaarstiga valitud tehnoloogiast aega 30 min kuni 2 tundi. Kõigepealt puhastatakse hambad põhjalikult spetsiaalsete puhastuspastadega, seejärel viib hambaarst läbi valgendamiseks vajalikud protseduurid. Valgendamise järgselt võivad hambad muutuda ajutiselt tavalisest tundlikumaks ja kuigi see möödub kiiresti, peaks muutustest kindlasti hambaarsti teavitama. Tundlikkuse vähendamiseks saame pakkuda spetsiaalseid vahendeid.

Meie kasutatud tehnoloogia on hammastele kahjutu ning vastab täielikult Europa Liidus kehtestatud nõuetele. Õrnemad hambad võivad siiski vahetult peale valgendamist pisut tundlikud olla.

BRONEERI AEG KOHE – helista 6601999.

Tahad ka valget naeratust? Kes ei tahaks!

Võta meiega ühendust telefonil 660 1999!

Hambalaminaadid

Te ei soovi oma hambaid palju kahjustada? Soovite kaunist ja vastupidavat naeratust?

Väga tavaline on see, kui hamba küljest tuleb kild ära. Killuta hammas mitte ainult ei moonuta välimust, vaid võib põhjustada ka edaspidiseid probleeme hambajuurega. Hambalaminaat on suurepärane killuta hamba parandamise viis.

Meie täiskeraamilised hambalaminaadid muudavad teie hambad valgeks, nagu olete alati soovinud ning parandavad ka palju teisi probleeme, näiteks kõverad, murdunud, killuta või lühikesed hambad.

Hambalaminaat on imeõhuke täiskeraamiline plaadike, mis sobitatakse  hambale. Meie valmistatud hambalaminaadid on suurepäraste omadustega ning sarnanevad loomulikele hammastele. Kuju ja värv tehakse vastavalt Teie  soovidele.

Etapid: hambaarsti vaatab Teie mure üle ja leiab sobiva lehenduse, hambaarst valmistab Teie hamba ette, hambatehnik valmistab spetsiaalse just Teile sobiva laminaadi, hambaarst paigaldab laminaadi Teie hambale.

Oleme valmistanud tuhandeid laminaate maailma juhtivast materjalist eMax

“Naine on looduse kroon” Hind 2018 aastal seoses EV 100 ja hea tahtega on:  4 laminaati 1200 eur ja 10 laminaati 3500 eur.