Telefon: 6601999    E-post: info@citymed.eu

Ilus naeratus ilma breketiteta

Kaunist naeratusest unistame me kõik. Kui sulle ei ole loodus ilusaid sirgeid hambaid andnud, siis saame meie sulle appi tulla.

Me ei kasuta breketeid ega hammastele kinnitatavat keraamikat. Meie võluvitsaks on hammastele kinnitatavad läbipaistvad kaped, mis on nii tagasihoidlikud, et su sõbrad ei saa arugi, et sul on hammaste sirgendamine käsil. Breketitega ikka nii ei ole, mis?

Kui breketitega kaasnevad tihti probleemid seoses halva hingeõhu, hambaaukude, plaatide lahtitulemisega (mistõttu on vaja kiiresti hambaarstile minna) jms, siis Invisaligni kapedega neid muresid pole. Kaped on mugavad, neid on lihtne söömise ja hambapesu ajaks ära võtta ning pärast tagasi panna. Need ei kahjusta hambaid ega igemeid. Hambaarsti külastus toimub iga kahe kuu tagant, esmaabivisiite pole vaja teha.

Sõltuvalt sinu vanusest ja hammaste asendist valime kolme paketi vahel:

 • Pakett „i7” Sinu mureks on vaid kerge ruumipuudus suus, nii et on vaja pisut esteetikat parandada. Pakett sisaldab 7 kapet.
  • Hind:
   1800 eurot, kui sirgendamist vajavad nii üla- kui ka alahambad.
   1600 eurot, kui sirgendamist vajavad üla- või alahambad.
 • Pakett „Lite” Sinu naeratus vajab korrigeerimist: tegemist on väikse ruumipuudusega esihammaste piirkonnas. Pakett sisaldab 14 kapet.
  • Hind:
   2400 eurot, kui sirgendamist vajavad nii üla- kui ka alahambad.
   2200 eurot, kui sirgendamist vajavad üla- või alahambad.
 • Pakett „Full” Sul on vaja ette võtta suurem töö, muret teevad ka tagumised hambad; tegemist on ruumipuuduse jm probleemidega. Kapede arv sõltub probleemi ulatusest.
  • Hind 4000 eurot.

Tahad ka ilusat sirget hambarida? Muidugi tahad!

Võta meiega ühendust telefonil 660 1999!

Hambalaminaadid

Te ei soovi oma hambaid palju kahjustada? Soovite kaunist ja vastupidavat naeratust?

Väga tavaline on see, kui hamba küljest tuleb kild ära. Killuta hammas mitte ainult ei moonuta välimust, vaid võib põhjustada ka edaspidiseid probleeme hambajuurega. Hambalaminaat on suurepärane killuta hamba parandamise viis.

Meie täiskeraamilised hambalaminaadid muudavad teie hambad valgeks, nagu olete alati soovinud ning parandavad ka palju teisi probleeme, näiteks kõverad, murdunud, killuta või lühikesed hambad.

Hambalaminaat on õhuke täiskeraamiline plaadike, mis sobitatakse  hambale. Meie valmistatud hambalaminaadid on suurepäraste omadustega ning sarnanevad loomulikele hammastele. Kuju ja värv tehakse vastavalt Teie  soovidele.

Etapid: hambaarsti vaatab Teie mure üle ja leiab sobiva lehenduse, hambaarst valmisteb Teie hamba ette, hambatehnik valmistab spetsiaalse just Teile sobiva laminaadi, hambaarst paigaldab laminaadi Teie hambale.

Oleme valmistanud üle 5000 laminaadi maailma juhtivast materjalist eMax.