Kuidas teostatakse sinu hambaravi?

Tänapäeval on meie kõigi elu digitaalne ja teie hambaravi peaks olema seda sama. 3D-skaneeringutest, röntgenikiirtest, kujundamisest, printimisest ja jahvatamisest alates pole piirkondi kus digitaalne töövoog ei saaks hambaravis töötama. See tähendab, et saate hästi planeeritud ja teostatud ravi.

Transparent panoramic and 3D dental x-ray many shots


MIS ON DIGITAALNE Hambaravi?

Digitaalne hambaravi on arvutipõhine töövoog, mida kasutatakse teie hammaste, igemete, luude jms teabe kogumiseks. Meie käsutuses olevad tööriistad on 3D CBCT röntgenikiirgus, 3D suusiseselt skaneerimine, digitaalne fotograafia, 3D printimine, freesimine ja rohkem. Kui teave on salvestatud, võimaldavad digitaalsed platvormid meil teie ravi äärmiselt täpselt kavandada. Digitaalne naeratuse disain pakub teile võimalust vaadata, milline võiks välja näha tulemuse enne, kui teie hammastele on midagi tegelikult tehtud. Nagu enne ja pärast fotod. Samuti võite lasta hammastel maketi panna, et seda enne alustamist tegelikult proovida. Kui olete võimaliku tulemusega rahul, mängib digitaalne tööplaani kavand ja 3D-printimine suurt osa. Lõpuks on teile paigaldatud täielikult 3D freesitud kroon, sild või protees, mis sobib täpselt teie naeratuse disainiga.


Ja kuidas aitab digitaalne hambaravi sind kui patsienti?

Hambaravi digitaalne töövooga võid olla kindel, et parima tulemuse saavutamiseks eemaldatakse hammaste struktuurist kõige minimaalsem osa. Teie kroonide, täidiste, sildade jne sobivus on täpsem kui originaalsete käsitööna tehtud tööde puhul. Samuti võite tunda end turvaliselt teades, et implantaadi täielik juhendamine tagab paigutamise parima tulemuse. Kas need kõik põhjused on piisavad et raviga kiiremas korras alustada?


Leia endale hambaarst, kes töötab täieliku digitaalse töövooga, digitaalset hambaravi teostab CityMed Institute hambakliinik igapäevaselt.

Kuna digiajastuga tutvumine on kallis, ei tööta paljud hambaarstid veel täieliku digitaalse töövooga. Seetõttu on oluline välja selgitada, mil määral teie hambaarst praktiseerib digitaalset hambaravi.

CityMedis on dr Meeme Mõttus äärmiselt kirglik selle üle kuidas digitaalse hambaravi töövoog saab teid patsiendina aidata. Kui olete oma hammaste vastu kirglik ja soovite saavutada parimaid tulemusi võimalikult vähese hambaravi ja digitaalse töövoo korral, broneerige kohtumine CityMed Institute hambaravis dr Mõttuse vastuvõtule.