Telefon: 6601999    E-post: info@citymed.eu

Hammaste valgendamine

Kas oled oma varasemaid fotosid vaadates märganud, et su hambad olid siis tunduvalt valgemad kui praegu? Kui nii, siis saame meie nende endise ilu taastada või neile päris uue sära anda.

Meil on üle 20 aasta hammaste valgendamise kogemust ning me kasutame kõige uuemat tehnikat, mis ei kahjusta ei hambaid ega igemeid. Anname sulle valge pärlirea tagasi ja muudame su hambad kuni 6 tooni heledamaks.

Hammaste tumedamaks muutumise põhjusi on palju, näiteks kohvi või tee joomine, suitsetamine, ravimite kasutamine jne. Seetõttu on enne valgendamise protseduuri keeruline hinnata, mitu tooni täpselt hambad valgemaks muutuvad. Vajadusel saame appi võtta spetsiaalse hambatooni mõõtmise aparaadi. Igaks juhuks ütleme, et valgendamine mõjub vaid oma hammastele, nii et kui sul on suus mõni kroon või hambaplomm, siis nende värv ei muutu.

Kuidas valgendamine käib

Enne valgendama asumist veendume, et kõik hambad on parandatud ning hambakivi eemaldatud.

Seejärel valib meie hambaarst koos sinuga sobiva tehnoloogia. Olenevalt tehnoloogiast kestab protseduur 30 minutit kuni 2 tundi. Puhastame hambad põhjalikult spetsiaalsete puhastuspastadega ning asume neid valgendama.

Pärast valgendamist võivad õrnemad hambad olla pisut tundlikud ja kuigi see möödub kiiresti, peaksid sa meie arsti muutustest kindlasti teavitama. Saame sinu hammaste tundlikkust spetsiaalsete vahenditega vähendada.

Hammaste valgeks muutmise hind:

  • ZOOM-valgendus tagab kauni, kuni 6 tooni heledama hambatooni mugavalt ja ohutult.
    • Hind 300 eurot.
  • Pakume lisaks valgendusgeeli koos individuaalsete kodus kasutatavate valgenduskapedega.

Tahad ka valget naeratust? Kes ei tahaks!

Võta meiega ühendust telefonil 660 1999!

Hambalaminaadid

Te ei soovi oma hambaid palju kahjustada? Soovite kaunist ja vastupidavat naeratust?

Väga tavaline on see, kui hamba küljest tuleb kild ära. Killuta hammas mitte ainult ei moonuta välimust, vaid võib põhjustada ka edaspidiseid probleeme hambajuurega. Hambalaminaat on suurepärane killuta hamba parandamise viis.

Meie täiskeraamilised hambalaminaadid muudavad teie hambad valgeks, nagu olete alati soovinud ning parandavad ka palju teisi probleeme, näiteks kõverad, murdunud, killuta või lühikesed hambad.

Hambalaminaat on imeõhuke täiskeraamiline plaadike, mis sobitatakse  hambale. Meie valmistatud hambalaminaadid on suurepäraste omadustega ning sarnanevad loomulikele hammastele. Kuju ja värv tehakse vastavalt Teie  soovidele.

Etapid: hambaarsti vaatab Teie mure üle ja leiab sobiva lehenduse, hambaarst valmistab Teie hamba ette, hambatehnik valmistab spetsiaalse just Teile sobiva laminaadi, hambaarst paigaldab laminaadi Teie hambale.

Oleme valmistanud tuhandeid laminaate maailma juhtivast materjalist eMax

Küsi hinnapakkumist just sinule sobivate variantide kohta emaili teel info@citymed.eu või helista 6601999!