Tihti juhtub, et ajahammas on Teie hammastele halvasti mõjunud. Olete pidanud loobuma osadest hammastest või koguni kõigist. Teie hambad ja igemed teevad Teile pidevalt muret, nad loksuvad, veritsevad, lagunevad tihti.

Kui see käib Teie kohta, siis olete arvatavasti märganud, et viibite küllalt sagedasti hambaarsti toolis? Hambaarsti on pidanud pidevalt uute probleemide lahendamise või vanade tööde ümbertegemisega tegelema. See kõik aga maksab palju ning ka aega kulub üksjagu.

Kas tead, et hambaid saab korda teha ka nii, et kõik hambad tehakse 1 korraga korda? Nimelt asetatakse puuduvate asemele või siis eemaldamisele kuuluvate hammaste kohale 4 kuni 6 implantaati. Peale implantaatide paigaldamist asetatakse neile peale uued zirconiast tehtud hambad. Need hambad kinnitatakse implantaatide külge ja neid saab ära ainult hambaarst.

Implantaadid suus
Zirconia sild suupoolt vaadates
Zirconia sild altpoolt vaadates
Zirconia sild suus

4 implantaadiga sild annab Teile tagasi enesekindluse, võimaldab süüa turvaliselt ja mis peamine, ei maksa liiga palju. Sellised hambad koos implantaatidega maksavad kokku al. 5500 eurot.

 

Tule ja uuri sinagi kuidas me Sind aidata saame.