Telefon: 6601999    E-post: info@citymed.eu

Hambaarstid

Meeme Mõttus, DDS,MSc

" ... pole olemas olukorda, mida ei saa lahendada ja kui on vajadus, siis tuleb leida lahendus" - see peegeldab Meeme suhtumist oma töösse. Tema kireks on inimestele kauni ja terve naeratuse loomine läbi keerukate ravijuhtude lahendamise koos loodust imiteeriva  tehnoloogiaga.

Dr.Meeme Mõttus on alates 1993 aastast tegutsenud aktiivselt uudsete tehnoloogiate ja ravimetoodikate arendamisega. Dr.Meeme Mõttus on osalenud arvukatel rahvusvahelistel kursustel üle maailma ( Ameerika Ühendriigid, Shveits, Luxemburg, Monaco, Soome, Rootsi, Taani, Inglismaa, Itaalia, Prantsusmaa, Saksamaa, Venemaa, Läti, Leedu jm). Dr. Meeme Mõttus peab kvaliteetseid koolitusi kolleegidele maailmas ja Eestis.  2000 aastal lõpetas Meeme Helsingi Ülikooli suu taastusravi magistrikraadiga.

Ta on selliste maailma suurimate tootjate: KaVo, BioHorizons, NobelBiocare, Ivoclar, Sirona Cerec, ravimetoodikate lektor implantoloogias, hambumuse taastamises ja proteesimise alal.

Kuna Tema kireks on innovatsioon ja kvaliteet, siis on Meeme lõpetamas oma uuringut ja PhD kraadi Tartu Ülikoolis teemal " Bioloogilised ja biokeemilised muutujad hambaimplantaatide ja erinevate kroonimaterjalide ning konstruktsioonide ümber". Hetkel on alustatud uue uuringu koostamisega, mis uurib põhjalikumalt teatud makromolekulide rolli ja pinnatöötluse mõju igemepõletikele ja lõualuule.

 

Jevgenia Black

Suuhooldus spetsialist

Jevgenia on lõpetanud kiitusega Kanadas Torontos asuva hambahügieeni akadeemia ning üle 10 aasta töötanud hambahügieeni valdkonnas nii Kanadas kui ka Bermuda saartel. 

Hariduse ja kogemuste kaudu on Jevgenia õppinud, et paljusid suuhaigusi saab ennetada, ning ta on pühendunud oma patsientide ennetava hoiaku edendamisele. 

Ta sooviks teiega jagada oma teadmisi suuhügieeni nõuetekohase kasutamise ja suuhoolduse järgimise kohta, et säilitada terve ja ilus naeratus kogu eluks ajaks.

Suhtlus eesti-, vene- ja inglise keeles.

INV sertifitseeritud